Vináreň PEKLO - Jasná

Ponúkame Vám kuchyňu so slovenskými špecialitami, ako sú napríklad bryndzové halušky, pirohy s bryndzou, údené pečené koleno, liptovský špíz, pečené rebrá ,zemiakové knedlíky plnené údeným mäsom a iné špeciality slovenskej kuchyne.

Vináreň PEKLO - Jasná

Vináreň PEKLO - Jasná - stravovanie, reštaurácia, turistika, liptovský mikuláš, jasná

Ponúkame Vám kuchyňu so slovenskými špecialitami, ako sú napríklad bryndzové halušky, pirohy s bryndzou, údené pečené koleno, liptovský špíz, pečené rebrá ,zemiakové knedlíky plnené údeným mäsom a iné špeciality slovenskej kuchyne.

Adresa: Demänovská dolina 76, 032 51 Liptovský Mikuláš
Telefón:044 5533750, +421 905 152 797
E-mail:peklojasna@peklojasna.sk

Pohorie Nízke Tatry sa tiahne v dĺžke 80 km smerom zo západu na východ medzi malebnými údoliami Váhu a Hrona. Hlavný hrebeň dosahuje tromi vrcholmi výšku vyše 2000 m. V posledných rokoch tu vzniklo množstvo nových hotelov, autokempingov, sedačkových výťahov a vlekov, stredísk turistiky a cestovného ruchu. Hotelmi, chatami a chatkami najlepšie vybavené strediská turistického ruchu sa nachádzajú uprostred Nízkych Tatier, v dvoch dolinách pod Chopkom, pod najkrajším úsekom hlavného hrebeňa. V severnej časti leží Demänovská dolina s rekreačnými osadami.

Dovoľujeme si Vás oboznámiť s našou ponukou reštauračných služieb v lokalite Nízkych Tatier v Demänovskej doline - Jasnej. Ide o štýlovú stavbu nazvanú Vináreň PEKLO, ktorá má kapacitu 25 - 30 miest s krbom.

Ponúkame Vám kuchyňu so slovenskými špecialitami, ako sú napríklad bryndzové halušky, pirohy s bryndzou, údené pečené koleno, liptovský špíz, pečené rebrá ,zemiakové knedlíky plnené údeným mäsom a iné špeciality slovenskej kuchyne. V prípade záujmu sme schopní zabezpečiť pre zájazdy, (ktoré napr. navštevujú jaskyne) obedy podľa dohody. Ďalej zabezpečíme pre skupiny hostí, ktorí sú ubytovaní v hoteloch napr. skupinové posedenia spojené s večerou podľa vlastného výberu na slovenský spôsob v príjemnom prostredí reštaurácie Vináreň PEKLO prípadne podľa želania aj s Cigánskou muzikou.

SK

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.