Vrátnik

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Pomocné práce
V meste:
Liptovský Mikuláš
Možný termín nástupu:
ihneď
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
• zázemie zahraničnej spoločnosti

• práca v dynamickom a motivovanom tíme

• bohatý sociálny program
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
- komunikačné schopnosti, trpezlivosť

- organizačné schopnosti , zodpovednosť, samostatnosť

- ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka výhodou

- práca v dvojzmennej prevádzke
O spoločnosti:
Skupina Craemer je medzinárodne pôsobiaci rodinný podnik s hlavnou obchodnou činnosťou v oblasti tvárnenia kovov, spracovania plastov a výrobe nástrojov. Materským závodom je spoločnosť Paul Craemer GmbH vo východovestfálskom meste Herzebrock-Clarholz založená v roku 1912. V roku 2015 mala skupina viac ako 800 zamestnancov, z toho približne 580 v hlavnom sídle, a dosiahla celkový obrat 217 miliónov eur.

K operatívnym spoločnostiam skupiny patria dnes okrem materského závodu v Nemecku s výrobou vo všetkých troch oblastiach obchodnej činnosti: závod na tvárnenie kovov v slovenskom meste Liptovský Mikuláš (Craemer Slovakia, s.r.o.) a v nemeckom Attendorn-e (Craemer Attendorn GmbH & Co. KG), závod na vstrekovanie plastov v britskom Telforde (Craemer UK Ltd) a samostatná obchodná spoločnosť na predaj plastového programu v aglomerácii Paríža (Craemer France Sarl).

V oblasti tvárnenia kovov Craemer vyvíja, konštruuje a vyrába presné a veľkoplošné výlisky hlavne pre automobilový priemysel najmä do vnútrajška áut: v prvom rade sú to sedáky v sedadlách, ale aj ostatné výlisky v štruktúre sedačky, komponenty pre systém bezpečnostných pásov a dverí ako aj nosníky pre prístrojové dosky. Ťažisko spracovania plastov spočíva vo vývoji, výrobe a trhovom uplatnení paliet, skladovacích a prepravných nádob, ako aj systémov na likvidáciu odpadov značky Kliko®. V oblasti „inteligentných plastových paliet“ ponúka Craemer kompletné riešenia k optimalizácii logistických procesov na báze RFID technológie značky Palcontrol®. Nástroje na tvárnenie kovov a formy na spracovanie plastov sa vyrábajú vo vlastnej nástrojárni. V súčasnosti patrí skupina vo všetkých produktových oblastiach k vedúcim výrobcom na európskom trhu a s vlastným paletovým programom k celosvetovým vedúcim výrobcom.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
1.1.2018
Počet videní:
580