Úvod > Ponuka práce > Ekonomika, financie, účtovníctvo > Skladník/skladníčka vo firemnej reštaurácii v Závažnej Porube - Práca na jednu zmenu!

Skladník/skladníčka vo firemnej reštaurácii v Závažnej Porube - Práca na jednu zmenu!

Pracovná oblasť:
Ekonomika, financie, účtovníctvo
V meste:
okres Liptovský Mikuláš
Možný termín nástupu:
01.08.2018
Hlavný
Ponúkame:
U nás získate:

- stabilné a dlhodobé zamestnanie

- pravidelný a deklarovaný plat

- výplatný termín najneskôr do 7-meho dňa v mesiaci

- náborový príspevok

- pohyblivú zložku mzdy až do výšky 20% základnej mzdy

- preplácanie nadčasov

- poskytovanie pracovného oblečenia

- kvalitné zaškolenie

- dotované stravovanie

- pitný režim

- možnosť profesijného rastu

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
od 576,- Eur brutto + 20% pohyblivá zložka
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Váš životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.
Spoločnosť Compass Group Slovakia s.r.o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Sme súčasťou skupiny Compass Group, PLC, najväčšej gastronomickej skupiny na svete. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
22.7.2018
Počet videní:
154