Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Asistent predaja / Tatry Motion Jasná

Asistent predaja / Tatry Motion Jasná

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Liptovský Mikuláš
Možný termín nástupu:
ASAP
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Staň sa súčasťou tímu Tatry Motion v Jasnej a získaj skvelú prácu na horách s množstvom benefitov. Práca v obchodoch so športovým vybavením je pre Teba skvelou príležitosťou, ako spojiť príjemnú prácu na horách a šport so zaujímavým zárobkom.

Zapojíme Ťa do motivačného odmeňovacieho systému a naučíme Ťa, ako si svojou šikovnosťou zarobíš 600 a viac eur mesačne.

Pracuj v atraktívnom prostredí Nízkych Tatier vo flexibilnom a mladom kolektíve.Nabi svoj GOPASS zamestnaneckými zľavami a benefitmi.

Ponúkame Ti:

-Celosezónny SKIPASS (Vysoké Tatry, Jasná, Špindleruv Mlyn (CZ), Szczyrk (PL) pre dve osoby.

-Celosezónny AQUAPASS (Tatralandia, Bešeňová) pre dve osoby.

-ZĽAVY vo všetkých baroch a reštauračných zariadeniach spoločnosti, športových obchodoch Tatry Motion a mnoho ďaľších zliav a výhod.

-Možnosť celoročnej spolupráce.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.Za pochopenie ďakujeme.
O spoločnosti:
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách. V regióne Liptov prevádzkuje aj Tatralandiu, ktorá sa od leta 2016 stala najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžete aj zasurfovať.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
29.12.2017
Počet videní:
535