Penzión LIMBA - Demänovská dolina

Svojim hosťom ponúkame ubytovanie v dvoj - alebo trojposteľových izbách. s vlastným sociálnym zariadením, sprchou, rádiom, telefónom a satelitnou televíziou.

Penzión LIMBA - Demänovská dolina

Penzión LIMBA - Demänovská dolina -ubytovanie, reštaurácia, relax, liptovský mikuláš

Svojim hosťom ponúkame ubytovanie v dvoj - alebo trojposteľových izbách. s vlastným sociálnym zariadením, sprchou, rádiom, telefónom a satelitnou televíziou.

Adresa: Demänovská dolina, Liptovský Mikuláš
Telefón:+421-44-5548205, +421-915-841-797
E-mail:limba@liptour.sk

Penzión Limba sa nachádza v prekrásnom prostredí areálu Jasná Nízke Tatry. Hneď pri vstupe do Demänovskej doliny. Je to ideálne miesto pre lyžovačku, vysokohorskú turistiku, kúpanie, rodinnú dovolenku s malými deťmi. V zime ponúkame deťom klzisko a korčule. Pre dospelých v lete možnosť prípravy jedla na dvoch vonkajších griloch.

Izby sú rôznej veľkosti, sú účelne a útulne zariadené a ponúkajú dostatok súkromia a pokoja. Podkrovné izby sú najmenšie a využívajú sa ako jednoposteľové izby predovšetkým pre obchodných cestujúcich. Izby sú orientované k ceste s výhľadom na les.
Nakoľko je penzión Limba zariadením kde vládne rodinná atmosféra detský zákazník je u nás vítaný. Pre rodiny s deťmi máme k dispozícii tzv. prepojené izby. Každá má svoje sociálne zariadenie, sprchu, WC, rádio a TV. Jedna z izieb je vybavená manželským lôžkom pre rodičov a druhá má 2 oddelené lôžka pre deti. Medzi izbami sa nachádzajú prepojovacie dvere.

Izby sú umiestnené v troch samostatných dvojposchodových domoch s raňajkovou jedálňou s krbom a malým denným barom s letnou terasou.
Pre maličké deti je k dispozícii bezplatne detská postieľka a stolička do jedálne.
Deťom je prispôsobené aj okolie penziónu. Nájdu tu preliezky, pieskovisko, hojdačky, detský kútik s hračkami či tiché horské prostredie pre popoludňajší spánok na čerstvom vzduchu.
Tí starší si môžu zahrať streetball, stolný tenis, volejbal, bedminton. Za poplatok si môžete požičať bicykel alebo relaxovať v saune s masážnym bazénom whirpool. V cene hotelovej izby sú zahrnuté raňajky formou bohatého švédskeho stola. K penziónu patria dve bezplatné uzamykateľné parkoviská. Prevádzka penziónu je celoročná.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.