Penzión Harmónia

Útulný penzión na okraji mesta s parkoviskom pred objektom ako aj v uzavretom areáli na spoločnom pozemku s domácimi, súčasťou ktorého je letná terasa s grilom.

Penzión Harmónia

Harmónia - ubytovanie v penzióne Liptovský Mikuláš, Liptov

Útulný penzión na okraji mesta s parkoviskom pred objektom ako aj v uzavretom areáli na spoločnom pozemku s domácimi, súčasťou ktorého je letná terasa s grilom.

Adresa: Ondrašovská 1727/125, 031 01 Liptovský Mikuláš
Telefón:+421-44-5541 081
E-mail:stefan.poliak@nextra.sk

Útulný penzión s kapacitou 10 izieb, 23 miest - na okraji mesta s parkoviskom pred objektom ako aj v uzavretom areáli na spoločnom pozemku s domácimi, súčasťou ktorého je letná terasa s grilom. V objekte penzionu sa nachádza jedáleň so salónikom a štýlovym krbom, kuchyňa slúžiaca na prípravu raňajok, bar, televízor, kuchynský kút vybavený stolovým inventárom, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, internetový kút. Izby 2-3-lôžkové, vybavené TV, pripojením na internet, kúpelňou, chladničkou.. Kúrenie elektrické.

Penzión svojou výhodnou polohou:

* 2 km od - Aquaparku Tatralandia
* 17 km od lyžiarskeho strediska JASNA
* 8 km od lyžiarskeho strediska Závažná Poruba
* 8 km od lyžiarskeho strediska Žiar
* v blizkosti široké polia vhodne na turistiku , cykloturistiku a v zime bežecke športy,
* 4 km od Liptovskej Mary

....... zaručuje návštevníkovi pestrú ponuku vyžitia a relaxu v každom ročnom obdobi .

V objekte počas troch ročných období možnosť hry stolný tenis, šípky, pre deti trampolína, hračky, bicykle , horské bicykle - požičiavanie. Ubytovateľ hovorí po slovensky, nemecky, anglicky, francuzsky, poľsky, česky a rusky.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.