Penzión Diplomat

Penzión ponúka vo vnútri svojich 250-ročných múrov 6 zrekonštruovaných izieb a 3 zrenovované apartmány čo spolu predstavuje 19 lôžok stálych a 10 príležitostných.

Penzión Diplomat

penzión diplomat - ubytovanie, reštaurácia, relax, sauna, liptovský mikuláš

Penzión ponúka vo vnútri svojich 250-ročných múrov 6 zrekonštruovaných izieb a 3 zrenovované apartmány čo spolu predstavuje 19 lôžok stálych a 10 príležitostných.

Adresa: Ul. Jána Čajaka 128, 032 03 Liptovský Ján
Telefón:+421 905 394 634, +421 911 394 634, +421 44 522 1876
E-mail:info@penziondiplomat.sk

Ak hľadáte miesto, kde by ste sa mohli ubytovať, v pokoji si vychutnať chvíle s Vašimi blízkymi, či už v saune, pri ohníku alebo na detskom ihrisku alebo s kolegami počas polopracovného možno diplomatického stretnutia vediac, že sa do niekoľkých minút, ak budete chcieť, môžete ocitnúť na lyžiarskom svahu, v aquaparku, na úpätí okolitých končiarov či v prostredí, kde z rôznych pamätihodností na Vás dýcha kus histórie, tak sme tu k Vašim službám.

Hosťom ponúkame aj raňajky, večere alebo polpenziu.

* raňajky sú kontinentálne
* večere a la carte (menu sa objednáva deň vopred)

V útrobách historickej sýpky Vám ponúkame 15 miestny priestor pre Vaše pracovné alebo nepracovné stretnutia či teambuildingy so samostatným sociálnym zariadením.

K dispozícii Vám je aj flipchart s príslušenstvom.

V našom penzióne Vám ponúkame celé spektrum doplnkových služieb:

* sauna
* minifitness
* biliard
* šípky
* požičiavanie bicyklov
* gril
* ohnisko
* detské ihrisko v areáli

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.