Hyporeal - reality Liptovský Mikuláš, Ružomberok

HYPOREAL - reality Liptovský Mikuláš. Domy, byty, chaty, pozemky a iné nehnuteľnosti na predaj, kúpu a prenájom. Profesionálne a komplexné poradenstvo v oblasti sprostredkovania predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.

Hyporeal - reality Liptovský Mikuláš, Ružomberok

Reality Liptovský Mikuláš, Ružomberok, domy, byty, chaty

HYPOREAL - reality Liptovský Mikuláš. Domy, byty, chaty, pozemky a iné nehnuteľnosti na predaj, kúpu a prenájom. Profesionálne a komplexné poradenstvo v oblasti sprostredkovania predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.

Adresa: Námestie Osloboditeľov 76, Liptovský Mikuláš
Telefón:0949438987
Kontaktná osoba:Ing. Eduard Štefanec
Mobil:0949438987
E-mail:hyporeal@hyporeal.sk
Web:www.hyporeal.sk

HYPOREAL - reality Liptovský Mikuláš

Predaj, kúpa a prenájom bytov, domov, pozemkov a iných nehnuteľností.

Naša realitná kancelária ponúka profesionálne a komplexné poradenstvo v oblasti sprostredkovania predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.

Hlavným cieľom našej realitnej kancelárie je orientácia na spokojného klienta, osobitný prístup ku každému obchodnému prípadu, v záujme dosiahnutia úspešného zakončenia realitného obchodu.

HYPOREAL realitná kancelária Liptovský Mikuláš poskytuje svojim klientom aktuálne a objektívne informácie o každej ponúkanej nehnuteľnosti /odborné poradenstvo v oblasti realít/, zabezpečíme pre Vás všetky potrebné dokumenty, súvisiace s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti /listy vlastníctva, katastrálne mapy, geometrický plán/, celú právnu zmluvnú dokumentáciu nevyhnutnú k uskutočneniu konkrétneho obchodného prípadu. Samozrejmosťou je komplexné zabezpečenie a vybavenie hypotekárnych úverov.

HYPOREAL Realitná kancelária Liptovský Mikuláš má potrebné právne a obchodné znalosti a pracuje na profesionálnej úrovni, tak, aby Vám umožnila zrealizovať Vašu predstavu o bývaní bez akéhokoľvek právneho rizika.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Jana Mariaková - Realitný maklér pre Liptovský Hrádok a okolie

Jana Mariaková - Realitný maklér pre Liptovský Hrádok a okolie +421944222360

Ľubomír Dudík - Realitný maklér - vedúci Realitného centra

Ľubomír Dudík - Realitný maklér - vedúci Realitného centra +421944155721

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.