Hotel Villa Bianca ***

Hotel Villa Bianca ***

hotel villa bianca - reštaurácia, ubytovanie, relax, sauna, liptovský mikuláš

Adresa: Bernolákova 4378/3, 031 01 Liptovský Mikuláš
Telefón:00421 905 661 874
E-mail:villabianca@villabianca.sk

Hotel v Liptovskom Mikuláši
Arthotel Villa Bianca sa nachádza v tichej zóne centra mesta Liptovský Mikuláš. Svojou polohou, originalitou interiéru a súkromnou atmosférou je určený predovšetkým pre biznis klientelu. Vybavenie hotela a najbližšie okolie so svojimi turistickými,športovými a kultúrnymi možnosťami iste uspokojí aj pobytovú klientelu.

Jedenásť nadštandardne vybavených izieb je pomenovaných a dekorovaných dielami významných slovenských výtvarníkov, životom spojených s Liptovom. Izby ponúkajú prístup na internet, telefón, LCD, TV/SAT, rádio. Všetky sú nefajčiarske, s antialergickými poduškami, na štyroch izbách sú k dispozícii kuchynky. V celom interiéri hotela je bezplatný vysokorýchlostný Wifi internet. Na oddych a relaxáciu slúži wellness. Súčasťou areálu hotela je uzavreté monitorované parkovisko a záhradný altánok s krbom.

Zväz hotelov a reštaurácií SR udelil nášmu
Hotelu Villa Bianca v súťaži „Hotel roka 2007 ocenenie 4. miesto v kategórií „Hotel*, Hotel**,Penzion,za kvalitne poskytované služby v oblasti hotelierstva počas celého hodnoteného obdobia.

Fínska sauna

Kúpeľ v horúcom a suchom vzduchu, uvoľňuje telo i dušu, nervové napätie, prináša fyzickú aj psychickú relaxáciu.Sauna je určená pre 2-3 osoby.

Vírivý bazén

Masáž tvorená zmiešaním teplej vody a vzduchových bublín v špeciálnych tryskách.
Bazén je určený pre 2 osoby.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.