Hotel SUMMIT ***

Hotel SUMMIT ***

Hotel SUMMIT - ubytovanie, reštaurácia, relax, turistika, Bešeňová okr. Liptovský Mikuláš

Adresa: 034 83 Bešeňová 155, okr. Liptovský Mikuláš
Telefón:+ 421 44 430 33 11, + 421 44 431 33 22
E-mail:hotelsummit@hotelsummit.sk

Vitajte na stránkach nášho hotela, ktorý vám poskytne kvalitné ubytovanie. Svojou polohou a vybavenosťou je predurčený nielen na trávenie aktívnej dovolenky, relax, rodinné pobyty, ale aj pre rôzne firemné akcie, konferencie, školenia, obchodné rokovania, oslavy a spoločenské podujatia.

Výborná východisková poloha umožňuje ľahkú a rýchlu dostupnosť k turisticky najatraktívnejším objektom Slovenska.

Hotel sa nachádza na Liptove na kraji obce Bešeňová v blízkosti známych termálnych kúpalísk. Okolité hory, Nízke aj Vysoké Tatry, bohaté termálne pramene, Liptovská Mara, vytvárajú výborné podmienky pre turistiku, cykloturistiku, vodné športy a ďalšie aktivity v prírode. V zime kvalitné lyžiarske strediská v okolí - Skipark Ružomberok, Jasná, Demänovská dolina, Donovaly, Revúce, Opalisko a ďalšie - uspokoja náročných lyžiarov aj začiatočníkov.

Len 400 m vzdialený Thermal park Bešeňová s celoročnou prevádzkou, so svojou liečivou termálnou vodou s mimoriadnymi účinkami, je zas optimálnym miestom pre relax a regeneráciu.

Pohodlne relaxovať a regenerovať svoje sily môžete aj v našom novorozšírenom relax centre s whirlpool vaňou, parnou saunou s aromaterapiou, hydromasážami, fínskou saunou a niekoľkými druhmi masáží.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.