HOTEL SPOJÁR

HOTEL SPOJÁR

HOTEL SPOJÁR - ubytovanie, stravovanie, reštaurácia, Liptovský Mikuláš

Adresa: ŽIAR 239, 032 05 SMREČANY okres Liptovský Mikuláš
Telefón:+421 918 661 064 +421 44 558 61 37
E-mail:spojar@spojar.sk

Hotel SPOJÁR svojou polohou vytvára vstupnú bránu do Žiarskej doliny, otvára pohľad na malebnosť Západných Tatier, ktoré už očarili množstvo návštevníkov. Mohutnosť Baranca týčiaceho sa nad dolinou, zurčanie horského potoka a krása panenskej prírody – to je časť tromfov ktorými by sme Vás chceli osloviť.

Hotel má dve poschodia. Vstupnú halu tvorí recepcia a oddychová časť. Prízemie dotvára reštaurácia a konferenčná miestnosť.

Konferenčná miestnosť na prízemí slúži klientom na individuálne stretnutia. Organizujeme rozhovory so zaujímavými ľuďmi, členmi HS, priateľmi hôr, fotografmi. Zoznamovanie návštevníkov s Liptovom formou vystúpení folklórnych súborov je zaujímavá forma zoznamovania sa s lokalitou . Spolupracujeme s DFS Ďumbier z Liptovského Mikuláša a FS Poludnica zo Závažnej Poruby. Posedenie pri dobrom vínku a príjemnej hudbe už nadchlo aj náročných klientov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.