Hotel SOJKA ***

Okrem hotelových izieb sú k dispozícií aj reštaurácia, bar, terasa, Wellness centrum, vnútorný bazén s detským bazénom, detské ihrisko, strážené parkovisko...

Hotel SOJKA ***

hotel sojka - ubytovanie, reštaurácia, relax, wellness, all inclusive, turistika, liptovský mikuláš - malatíny

Okrem hotelových izieb sú k dispozícií aj reštaurácia, bar, terasa, Wellness centrum, vnútorný bazén s detským bazénom, detské ihrisko, strážené parkovisko...

Adresa: 032 15 Malatíny okr. Liptovský Mikuláš
Telefón:00 421 44 547 56 56
Kontaktná osoba:Zuzana Trnovská
Mobil:0948044391
E-mail:hotel@sojka.eu

Hotel Sojka otvoril svoje brány v roku 2004. Našim cieľom je ponúkať kombináciu dobrej kvality, vynikajúcich služieb, správnych a použiteľných informácií v príjemnej atmosfére. Snažíme sa presvedčiť ľudí, aby cestovali na Slovensko, aby preskúmali túto ešte neprebádanú perlu.

K nám neprichádzate iba na precestovanie tejto krajiny alebo tohto regiónu, prichádzate sem „prežiť“ Liptov. Stráviť dovolenku na Slovensku je možné počas celého roka. Každá sezóna má svoju krásu, jedinečnosť a hlavne vlastnú atmosféru.

Okrem hotelových izieb sú k dispozícií aj reštaurácia, bar, terasa, sauna, detské ihrisko, strážené parkovisko...


Počnúc zimnou sezónou 2008 začneme ako jediný hotel na Slovensku ponúkať ALL INCLUSIVE pobyty.

Nedávno sme začali pracovať na rozšírení nášho hotela. Od budúcej letnej sezóny budeme mať 12 nových izieb, wellness centrum, vnútorný bazén s detským bazénom, priestory pre školenia a semináre, novú recepciu s malým obchodíkom, internetovým kútom a kanceláriami.

Našim cieľom je zlepšiť a rozšíriť naše služby ale nestratiť pritom našu jedinečnú atmosféru.

Chceli by sme vás pozvať na strávenie dovolenky v našom hoteli. Privítame vás so slovenskou pohostinnosťou a budeme sa snažiť, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie.

Gerdi Vanfleteren, Silvia a tím

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.