Hotel Bocian **

Svojím bohatým architektonickým priestorovým riešením ponúka pohodlné ubytovanie pre jednotlivcov, rodiny s deťmi a skupiny. Hotel disponuje kapacitou 101 lôžok.

Hotel Bocian **

hotel bocian - ubytovanie, stravovanie, reštaurácia, liptovský mikuláš

Svojím bohatým architektonickým priestorovým riešením ponúka pohodlné ubytovanie pre jednotlivcov, rodiny s deťmi a skupiny. Hotel disponuje kapacitou 101 lôžok.

Adresa: Palúcanská 87, 03101 Liptovský Mikuláš
Telefón: 00421 – 44/ 5541276, 44/ 5541458
E-mail:hotel.bocian@slovanet.sk
e-mail:info@hotelbocian.sk

Hotel Bocian, pôvodne sedliacka usadlosť postavená v klasicisticky -rokokovom štýle, patrí medzi pozoruhodnosti Liptovského regiónu. Svojou polohou predurčuje využitie počas všetkých ročných období. Hotel Bocian, vzdialený len 2 KM od centra Liptovského Mikuláša, obklopený Západnými a Nízkymi Tatrami, vďaka výborným terénom a množstvom zjazdoviek, Vám poskytne široké možnosti rekreácie.

Hotel Bocian ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, gastronómie, oddychu a športu, ako aj konferenčných služieb. Štýlové zariadenie hotela, široká paleta služieb, možnosť aktívneho odpočinku v interiéri ako aj v exteriéri hotela, určite zaujme a uspokojí aj náročného návštevníka.

V letnom období - Demänovská Dolina - Jasná ponúka veľa čarovných cyklistických a turistických trás rôznych náročností. Príjemným spestrením môže byť aj výlet lanovkou na Chopok, ktorá premáva celoročne. V blízkosti hotela sa nachádza Liptovská Mara, s vynikajúcimi možnosťami na vodné športy. Okrem možnosti kúpania si prídu na svoje aj milovníci windsurfingu, jachtingu, člnkovania , rybárčenia a deti- na jazdu na koni. Rafting – na umelom vodnom kanáli poskytne uspokojenie pre športovcov hladajúcich štipku adrenalínu.

Len 4 km od hotela sa nachádza celoročne otvorený Aquapark Tatralandia ako aj 20 Km vzdialené termálne kúpalisko Bešeňová.

Zimná sezóna umožňuje dokonalé športové vyžitie v lyžiarskom stredisku Jasná, ktoré je od hotela vzdialené cca 17 Km. 28 Km pravidelne upravovaných a umelo zasnežovaných lyžiarskych zjazdoviek, lyžiarska škola pre začiatočníkov aj pokročilých, požičovňa lyžiarskej výstroje,ski servis Vám zaručí výbornú dovolenku. V okolí sú taktiež výborné podmienky aj na bežecké lyžovanie. Lokalita, vďaka výborným terénom a množstva lanoviek sa stala vyhľadávaným lyžiarskym strediskom medzinárodného významu .

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.