Drevenica pod Sitieňom - ubytovanie

Ponúkame Vám ubytovanie v 5 samostatných novozariadených a plne sebestačných apartmánoch skladajúcich sa z 8 izieb a spoločných priestorov.

Drevenica pod Sitieňom - ubytovanie

Drevenica pod Sitieňom - ubytovanie, relax, turistika, lazisko, liptovský mikuláš

Ponúkame Vám ubytovanie v 5 samostatných novozariadených a plne sebestačných apartmánoch skladajúcich sa z 8 izieb a spoločných priestorov.

Adresa: Lazisko, 032 01 Lazisko okr. Liptovský Mikuláš
Telefón:+421905310399, +421905338806
E-mail: drevenica@drevenicapodsitienom.sk

Izby sú 4x 3 lôžkové, 4x 2 lôžkové + 4x možnosť prístelky. Každý z apartmánov má vlastné LCD TV, chladničku, mikrovlnku, vlastnú kuchynku, WC a sprchu. Okrem vybavenia apartmánov môžete využiť aj spoločenskú miestnosť s LCD TV, DVD, satelitným príjmom TV, gaučovou súpravov, krbom a barom.

Celá apartmánová drevenica je štýlovo a zároveň moderne zariadená. Vykurovanie je elektrické. Pokiaľ máte chuť nadýchať sa čerstvého vzduchu nie je problém. Ponúkneme Vám okrem panenskej Tatranskej prírody aj možnosť posedieť si na terase v altánku pri drevenici, ktorý je využiteľný aj na grilovanie, či garden party.

Súčasťou zariadenia je aj vírivka a sauna. Ak Vám to nestačí a chcete zažiť trochu adrenalínu a zároveň sa kochať krásami prírody bez námahy, môžete kontaktovať majiteľa, ktorý Vám zabezpečí zapožičanie 4x4 ATV terénnych štvorkoliek.

Súčasťou zariadenia je aj parkovisko pri objekte. Pri návšteve Liptovského Mikuláša nezabudnite vyskúšať špeciality Liptovskej kuchyne v Slovenskej reštaurácii.

Samozrejmosťou je priateľská atmosféra a individuálny prístup k našim hosťom...

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.