DANDELION, s.r.o. Hotel Pohoda

Športovo - relaxačné centrum bude poskytovať reštauračné služby pre ubytovaných aj pre neubytovaných hostí. Hotel bude nepretržite okrem klasických jedál ponúkať aj pizzu a grilované špeciality, súčasťou vybavenia sú bufetové stoly.

DANDELION, s.r.o. Hotel Pohoda

DANDELION - hotel pohoda, ubytovanie, reštaurácia, wellnes, relax, liptovský mikuláš

Športovo - relaxačné centrum bude poskytovať reštauračné služby pre ubytovaných aj pre neubytovaných hostí. Hotel bude nepretržite okrem klasických jedál ponúkať aj pizzu a grilované špeciality, súčasťou vybavenia sú bufetové stoly.

Adresa: Belopotockého 4253/4, 031 01 Liptovský Mikuláš
Telefón:+421 562 06 63, +421 910 993 464
E-mail:info@dandelion.eu.sk
wwwwww.dandelion.eu.sk

Cateringové služby

Športovo - relaxačné centrum bude poskytovať reštauračné služby pre ubytovaných aj pre neubytovaných hostí.

Interiér reštaurácie má tvar rotundy, jeho dominantou je veľký okrúhly kamenný krb, bar a konštrukčné stĺpy okrúhlej strechy reštaurácie.

Pekný a funkčný interiér s kapacitou 98 osôb umožňuje rozvíjať cateringové služby aj pre jednorázové podujatia pri slávnostných príležitostiach.

Hotel bude nepretržite okrem klasických jedál ponúkať aj pizzu a grilované špeciality, súčasťou vybavenia sú bufetové stoly, ktoré budú slúžiť predovšetkým ubytovaním hosťom.

Súčasťou reštaurácie je letná terasa s minimálnou kapacitou 68 osôb.


Ubytovacie služby

Ubytovanie bude poskytované v hotelovom štandarde ***. Estetické, technické a kvalitatívne prevedenie celého interiéru športovo - relaxačného komplexu však bude ďaleko prevyšovať oficiálne deklarované označenie ***.

Skúsenosti z oblasti interiérového dizajnu sú zárukou zvládnutia vysokej funkčnej a kvalitatívnej úrovne interiéru, s ohľadom na jeho dlhodobú trvácnosť.

Úroveň estetického, ale aj technického komfortu bude spĺňať aj skutočne veľmi náročné požiadavky klientov.

Teplota v celom komplexe je vrátane všetkých izieb regulovaná podlahovým kúrením a klimatizáciou. Izby budú vybavené elektronickým kľúčom, chladničkou a TV s videotékou.

Objekt je vybavený výťahom.

Maximálna ubytovacia kapacita je 66 osôb.

Wellness služby

Kvalitné a krásne wellness centrum v projekte POHODA rozširuje ubytovaciu a reštauračnú funkciu o relaxačno - oddychovú ponuku služieb.

V prostredí wellnessu je osadený 14x9m veľký, osvetlený bazén so systémom hydromasáže, perličkovým kúpeľom a protiprúdom. Súčasťou wellnessu je masérska miestnosť, sauny, posilňovacie stroje a solárium.

Relaxačno - oddychové služby sú určené tak pre ubytovaných, ako aj neubytovaných hostí. Neubytovaní hostia majú k dispozícii samostatný vchod.

Kapacita wellnessu je 30 osôb.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.